Spa Uygulamalarımız

Uygulama Videolarınızı bize gönderin, Youtube kanalımızda ve web sitemizde yayınlayalım.

Şifalı termal suları, sakin ve rahatlatıcı atmosferiyle sizi Natura Kozmetik spa uygulama merkezimiz olan İstanbul Medikal Termal’e bekliyoruz.

Zengin mineralli suyumuzla dolu termal havuzlarımız, masaj odalarımız, cilt ve vücut bakımları, % 100 doğal PELOİD PELOMİN ile yüz ve vücut bakımı uygulamaları

Tesisimizdeki Spa merkezimizde konusunda uzman terapistlerimizle Zengin mineralli suyumuzla dolu termal havuzlarımız, masaj odalarımız, cilt ve vücut bakımları, % 100 doğal çamurumuz ( PELOİD PELOMİN ) ile yüz ve vücut bakımı uygulamaları yapmaktayız.
Bu uygulamalar sayesinde Peloid Pelomin’in şifalı gücüne tanık olmanın yanında Natura Kozmetik ürünleriyle yüz ve vücut bakımı uygulamalarını bizzat deneyimleme ve öğrenme fırsatına sahip olacaksınız.

Kısaca Tuzla İçmeler:
Tuzla İçmeler mineral kaynak suları 1300′ lü yıllardan bu yana insanlara şifa dağıtmakta ve birçok hastalığa doğal yollarla tedavi imkanı sağlamaktadır. Şifalı suların faydaları Çapa Tıp Fakültesi Tıbbi Ekoloji ve Hidroklimatoloji kürsüsü tarafından yapılan deneylerle de onaylanmıştır.

Menü
WhatsApp chat